Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kongre Çağrı

 

 

 

III. ULUSLARASI TURİZM VE KÜLTÜREL MİRAS KONGRESİ

Bir  ülkeye ait özellikleri yansıtan sanat, halk dansları, edebiyat, mimari, dil, gelenek gibi unsurlar  o ülkenin kültürel kimliğini oluşturmaktadır. Kültürel kimliği oluşturan bu varlıklar, o ülkenin  diğer ülkeler karşısındaki farklılığını ve kimliğini belgeleyen kanıtlardır.

 

Turizm ve Kültürel Miras üzerine yapılan çalışmaların detaylarının ve sonuçlarının paylaşılması amacıyla her yıl yapılması planlanan “Uluslararası Turizm ve Kültürel Miras” Kongresi’nin üçüncüsü, Marmaris'te 24-28 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir.

 

Kongremizde, farklı ülkelerden bilim insanlarının bir araya gelerek turizm ve kültürel miras ekseninde çalışmalarını sunmaları ve görüş alışverişinde bulunmaları amaçlanmaktadır. Kongremize sözlü sunum, poster bildiri ve/veya sergi ile katılabilirsiniz. Kongrenin dili Türkçe ve İngilizce’dir. Kongremizde sunulmak üzere kabul edilecek bildiriler, Kongre Bildiri Özetleri Kitabı olarak elektronik ortamda basılacaktır. Özet formatı hakkında bilgiler "Bildiri Gönderme" linki altında açıklanmaktadır.

 

İlginiz ve kongremize vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür eder, Selam ve Saygılarımızı sunarız.

   Öğr. Gör. Dr. Zekeriya BİNGÖL

Düzenleme Kurulu

 

 

 

 

                                         

 

 

 

 

Duyurular

Ziyaretçi İstatistikleri

Günlük :32 / Aylık :1454 / Toplam :68506